.
<< Kurumsal Kimlik >>

MABİL MAKİNA; Beton iş makinalarının servis, bakım ve onarımı alanında faaliyet göstermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden "Mabil Makina" bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Hedef Kitle memnuniyetini önemsememiz yaptığımız işin önemine en büyük etkendir. Bu etken aynı zamanda ileriye umut ve güvenle bakmamızda büyük bir motivasyon kaynağıdır.

Beton İş makinalarının tamir, bakım, onarım ve servis hizmetleri alanında araçlarınızın arızalarına hızlı ve ekonomik çözümler üretmekteyiz. Servis hizmeti verdiğimiz Beton iş Makinalarını kısaca sayacak olursa, Sermac, junjin, Reich, Putzmeister, Schwing, Waitzinger, cifa ve betonstar markalı araçlardan oluşmaktadır.

Mabil Makina olarak; edindiğimiz tecrübe, deneyim ve birikim sonucunda Beton iş makinaları servis hizmet kalitesini en üst seviyeye yükselterek en ekonomik, hızlı ve dürüst bir şekilde hizmet vermeyi en ağır şartlarda dahi çalışmalarımızda karşılıklı hoşgörü ve güveni sağlamayı kendisine ilke edinmiştir.


Misyonumuz,

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını eksiksiz ve hızlı bir şekilde karşılayarak, yenilikleri takip edip müşterisine en iyi kalite ve hizmeti sunan; müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmaya çalışan çevreye saygılı bir firma olmaktır.


Vizyonumuz,

Sektörde servis ve işçilik kalitesi olarak "Mabil Makina" isminin bir marka gibi aranılan ve anılan bir isim olmasını sağlamak.

Müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile sektördeki faaliyetine devam eden firmamız, sizleri de müşterilerimizin arasında görmek arzusunda olduğumuzu belirtiyor, Saygılar sunuyoruz.